Lucie23

Zdravy zivotni styl?

Máte nějakou rutinu, kterou děláte každý den, abyste měli pocit, že jste přispěli ke svému zdravému životnímu stylu? =) Př. před snídaní sklenice pitné vody.

Odpovědi
Drap

Ano. Každé ráno panáka slivovice.

ReHu

To bych ráda.
Už to roky plánuju 🙂

gecco

Ne – já žiju zdravě obecně, nepotřebuju se o tom utvrzovat rituálem…
😉

arygnoc

kafíčko a doutníček.

bez toho deň začať nejde.

😉

da ny

Když už vodu před snídaní, tak teplou a s citronem (ať je to k něčemu) :D
http://www.zij­mesvujzivot.cz/zdra­vi/2014/01/20/18-duvodu-proc-pit-vodu-s-citronem/
Žádný rutinní rituál neprovozuji.
Naučila jsem se žít relativně zdravě, jen s tím spánkem bych měla ještě něco udělat ;)
Chodívám „pozdě“ spát (mezi dvanáctou a druhou hodinou). Pro posílení IS je vhodná 22h, někdy to doháním ráno (nevstanu dříve než v 7h, to má IS také rád. Někdy vstanu i v 9h ;)).

arygnoc

sklenice vody?
chuť to má hnusnú a na umytie je to málo …

😉