filkus2000

Zdravotnický materiál.....

Ahoj Všichni,
nevíte jestli mi v lékárně prodají zdravotnický materiál – je mi 13 :D natáčíme horor a potřeboval bych nějaké injekce, hadičky, jehly, atd...... jo a ještě hledal sem na internetu a nemůžu sehnat něco jako „krevní vak“ vypadá asi takto: http://files.co­loribus.com/fi­les/adsarchive/par­t_1130/11305005/fi­le/kuwait-times-blood-bag-medium-10941.jpg samozdřejmě prázdný… :D tak předem díky za odpovědi ;) :3

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak to zkus a uvidíš .

Další odpovědi
da ny

Doufám, že ti to nikde neprodají :D
Ve 13 letech by to chtělo natočit jinou „pohádku“ :D
Hororů a agresivity je kolem nás dost, najdi si nějaké originálnější téma 🙂!
Doplňuji:
V lékárnách, pokud není nemocniční nebo spolupracující ( na objednávku) s nemocnicí toto zboží běžně nemusí být. Darují někdy 1 menší stříkačku jako odměrku ke kapkám a sirupu (dříve i 20ml na lepení akvárií :D).
Zdravotnický materiál prodávají zejména prodejny zdravotnických potřeb VÝHRADNĚ pro potřeby zdravotnických zařízení.
Dobrovolníci různých sdružení tedy obcházejí narkomany a bezplatně jim mění jehly i stříkačky, aby mezi nimi zmírnili výskyt epidemií hepatitid…

briketka10

krevní vaky byste mohli sehnat tady
je tam kontakt :
http://www.me­dista.cz/krev­ni-vaky/

ostatní materiál prodají spíše starším..

Ozzy21

Měli by ti to prodat :) Je to tvoje osobní věc na co to máš 😉

Dochy

da ny: stříkačky i jehly jsou normálně dostupné a většina lékáren je má. Pouze nevím, jestli je prodávají dětem.
Kupoval jsem pro plnění tiskáren a nebyl problém. magistra přede mně vyskládala různé velikosti abych si vybral. Jen si nejsem jist, zda ona a další nakupující věřili mému vysvětlení 😉

Dobrovolníci rozdávají jehly ne z toho důvodu, že by je nevylo možno koupit, ale protože narkomani samotní si je kupovat nebudou. Potřebujou peníze na drogu a nebudou přeci vyhazovat prachy za stříkačky.