Zdravotnický materiál.....

Ahoj Všichni,
nevíte jestli mi v lékárně prodají zdravotnický materiál - je mi 13 :D natáčíme horor a potřeboval bych nějaké injekce, hadičky, jehly, atd...... jo a ještě hledal sem na internetu a nemůžu sehnat něco jako "krevní vak" vypadá asi takto: http://files.coloribus.com/… samozdřejmě prázdný... :D tak předem díky za odpovědi ;) :3

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak to zkus a uvidíš .

Další odpovědi:

Bronzový

Doufám, že ti to nikde neprodají :D
Ve 13 letech by to chtělo natočit jinou "pohádku" :D
Hororů a agresivity je kolem nás dost, najdi si nějaké originálnější téma :-)!
Doplňuji:
V lékárnách, pokud není nemocniční nebo spolupracující ( na objednávku) s nemocnicí toto zboží běžně nemusí být. Darují někdy 1 menší stříkačku jako odměrku ke kapkám a sirupu (dříve i 20ml na lepení akvárií :D).
Zdravotnický materiál prodávají zejména prodejny zdravotnických potřeb VÝHRADNĚ pro potřeby zdravotnických zařízení.
Dobrovolníci různých sdružení tedy obcházejí narkomany a bezplatně jim mění jehly i stříkačky, aby mezi nimi zmírnili výskyt epidemií hepatitid....

Zlatý

krevní vaky byste mohli sehnat tady
je tam kontakt :
http://www.medista.cz/…

ostatní materiál prodají spíše starším..

Pokročilý

Měli by ti to prodat :) Je to tvoje osobní věc na co to máš ;-)

Diskuze k otázce

Stříbrný

Dochy

da ny: stříkačky i jehly jsou normálně dostupné a většina lékáren je má. Pouze nevím, jestli je prodávají dětem.
Kupoval jsem pro plnění tiskáren a nebyl problém. magistra přede mně vyskládala různé velikosti abych si vybral. Jen si nejsem jist, zda ona a další nakupující věřili mému vysvětlení ;-)

Dobrovolníci rozdávají jehly ne z toho důvodu, že by je nevylo možno koupit, ale protože narkomani samotní si je kupovat nebudou. Potřebujou peníze na drogu a nebudou přeci vyhazovat prachy za stříkačky.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 411
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.