hurvínek187

Chci se zeptat jestli někdo studuje/ dostudoval zdravotnické lyceum v Plzni?

Přeji pěkný večer, chci se zeptat jestli někdo studuje/ dostudoval zdravotnické lyceum v Plzni? Kdyby se našla nějaká dobrá duše a pověděla mi jak to tam chodí, jak vypadá intr, případně jaká je úspěšnost při přijímání na vš byla bych moc vděčná. Jsem v 9. Ročníku ZŠ a tato škola mě zaujala a
ve škole mám samé za 1. Všem předem děkuji za ohlasy.

Odpovědi
Agneta

Tak, dobrá duše už se našla…lepší už tady nenajdeš…:DDD. Máš smůlu, zapomeň to, Hurvínky tam neberou :DDD