Avatar uživatele
Střelec

Zdravotní újma při dopravní nehodě

Pokud bych nabízel právní pomoc v tak tragických situacích, jako jsou dopravní nehody se zdravotními následky bez výdajů z vaší kapsy. Uvítali byste tuto možnost? Řešili jste někdy takový problém?

Doplňuji:
Opravdu si tady někdo myslí, že si u tzv. DAS nebo pojišťovny právní ochrany se předem nemusí zaplatit tyto služby? Opravdu si tady někdo myslí, že samotná pojišťovna, která současně s povinným ručením zároveň nabízí právní ochranu, bude maximálně hájit svého klienta proti svým vlastním zájmům?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, dědapetr, franku, anonym před 4749 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Neřešil jsem takový problém a doufám že řešit nebudu,ale určitě bych nabízenou pomoc přijal.Tuším,že to dělá i DAS.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lukas.zmizik

ano tohle resi pojistovna pravni ochrany DAS a tahle diskuze mi prijde jako nabor klientu pro nejakeho pojistovaka, jednu dobu toho byly plne diskuze na jinych webech

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Přivítal by to každý řidič,ale pokud je připojištěn u pojišťovny tak některé právní pomoc nabízejí k pojištění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Salvaje

Určitě jo. Kdysi jsem měla nehodu a zdravotní následky, které chvíli trvaly, a vůbec jsem si nevěděla rady…
Naštěstí to už teď řešit nemusím…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava