Střelec

Zdravotní újma při dopravní nehodě

Pokud bych nabízel právní pomoc v tak tragických situacích, jako jsou dopravní nehody se zdravotními následky bez výdajů z vaší kapsy. Uvítali byste tuto možnost? Řešili jste někdy takový problém?

Doplňuji:
Opravdu si tady někdo myslí, že si u tzv. DAS nebo pojišťovny právní ochrany se předem nemusí zaplatit tyto služby? Opravdu si tady někdo myslí, že samotná pojišťovna, která současně s povinným ručením zároveň nabízí právní ochranu, bude maximálně hájit svého klienta proti svým vlastním zájmům?

Nejlepší odpověď
anonym

Neřešil jsem takový problém a doufám že řešit nebudu,ale určitě bych nabízenou pomoc přijal.Tuším,že to dělá i DAS.

Další odpovědi
lukas.zmizik

ano tohle resi pojistovna pravni ochrany DAS a tahle diskuze mi prijde jako nabor klientu pro nejakeho pojistovaka, jednu dobu toho byly plne diskuze na jinych webech

dědapetr

Přivítal by to každý řidič,ale pokud je připojištěn u pojišťovny tak některé právní pomoc nabízejí k pojištění.

Salvaje

Určitě jo. Kdysi jsem měla nehodu a zdravotní následky, které chvíli trvaly, a vůbec jsem si nevěděla rady…
Naštěstí to už teď řešit nemusím…