Avatar uživatele
Kincl

Zdravotní prohlídka

Dobrý den, vím že před nástupem k policii, hasičům atd…Musí člověk projít lékařskou prohlídkou. Ale tušim, že to asi nebude prohlídka pouze u „obvoďáka“ tak se chci zeptat kde se taková prohlídka odehrává a zda za nějaký „poplatek“ lze tuto prohlídku provést „nanečisto“ Děkuji moc

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? sofid před 3811 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Tak u závodního lékaře to určitě nebude. Dříve se takovéto prohlídky dělali ve vojenských nemocnicích. Takže buďto tam, nebo bude mít ministerstvo vnitra smlouvu s nějakou civilní nemocnicí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Bude to každopádně prohlídka u závodního lékaře budoucího zaměstnavatele. Není podmínkou, aby se stal i Vaším obvodním lékařem, ale počítejte s tím, že vstupní a periodické prohlídky budete absolvovat u tohoto lékaře. Zpoplatněná bude určitě vstupní prohlídka, ale výše se podle jednotzlivých pracovišť může lišit. O adrese zdravotního zařízení i poplatku by Vás měla informovat personalistka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kincl

Děkuju, mě šlo spíše o to, zda tuto prohlídku nebo podobnou můžu někde „vyzkoušet“ i nanečisto, abych věděl dopředu, než abych chtěl někam nastoupit a tam jsem „vyhořel“ na prohlídce, jako abych věděl dopředu jestli se toho bát že mi něco najdou nebo tak.

před 3811 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tyhle prohlídky jsou zaměřené převážně na fyzickou zdatnost. Určitě by se daly absolvovat, ale chtělo by to zřejmě i odborná vyšetření EEG,EKG, rozbor krve a podobně.

před 3811 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek