DusanOrlik

Zdravotní problém,poradíte?

Zdravím.Jak mi bylo 8 nebo 10.let šel jsem na kolotočovou atrakci: Houpací loď.Bylo mi na ní špatně,ale nezvracel jsem.Bál jsme se na ní.A teď strašně se chci na ni projet ale nevím jestli už budu zvracet nebo ne.Poraďte prosím

Nejlepší odpověď
rybíz

Záleží na tom jak dlouho to je od té doby. Nemůžeš napřed zkusit někde nějakou houpačku? A nebo pak si vzít tabletku Kinedrilu a jít to zkusit.

Další odpovědi
Toruk

Když jsi nezvracel tehdy, nejspíš nebudeš ani teď. Jdi do toho. A i kdyby, na zvracení se neumírá… ba dokonce se doporučuje na pročištění žaludku 🙂

nabubindes

žádné strachy jdi do toho po hlavě, věř že to přežiješ ve zdraví, nic se ti nestane!

BIGFOOT

A JAK SNÁŠÍŠ JÍZDU AUTEM? PODLE TOHO SE ŘIĎ.AHOJ BIGFOOT