jackmaner

zdravim vsichni, potreboval bych poradit

ahoj, potřebuji otevřít soubor .bin má jen 60 mb a jsou v něm fotky rutných mountu atd ale i spouštěcí soubor ke hře mohl by mi někdo pomoci?
Doplňuji:
máš skype ? moje : ouneel2 , kdyžtak napiš jo a tam mi to nejde otevřít napíše že je to poškozený

Nejlepší odpověď
arygnoc

súbor otvoríš vo virtuálnej mechanike (Daemon, Virtual Clone Drive).

doplnené:

mám skype, ale nepoužívam.
ak je súbor poškodený, nepomôže nič, iba nový download (alebo zohnať na cd/dvd nepoškodený súbor).

pokiaľ tie fotky niekto známy má, nech ti ich prepošle.

doplnené [part 2]:

jasné, na ultraiso som zabudol.

Další odpovědi
suaeda

Někdy využívám k otevírání souborů <bin> program ultraiso. Takže se dám přímo prohlžet jen to co člověk potřebuje. Podobných programů je více.