ivera45

Zdravím všechny chtěla bych všem poděkovat za odpovědi zajímá mě astrologie , kde se dá udělat nějaký kurs?

Nejlepší odpověď
kropitko

Asi není špatné si udělat nějaký kurz pokud se s tím chcete živit,ale narovinu,buď to v sobě máte a nebo nemáte a pak Vám ani žádný kurz nepomůže. Jinak na netu najdete spoustu podobných kurzů jako Vám nabídla Annas,ale já být Vámi,tak se v první řadě začnu o to zajímat a proniknout do toho vlastníma silama,případně kontaktovat někoho,kdo se tomu věnuje již delší dobu. Většina kurzů,které si najdete, jsou jen podvodníci,kteří tahají z lidí peníze..

Další odpovědi
annas

Podívejte se na odkaz. Na stránce jsou informace o kurzech astrologie.

Zdroj: http://www.si­rrah.eu/astro­logie