Nikos23

Zdravím všechny. Chtěl bych se zeptat na to, jestli mám nárok na poloviční trest. Když nejsem prvo trest. Mám 22mesicu.

Nejlepší odpověď
arygnoc

záleží na sudcovi (senáte).

+++

dúfam, že u neprvotrestaných za chvíľu budú mať sudcovia pokoj – 3× a dosť (doživotie).

Další odpovědi
marci1

Tak to asi opravdu ne.

mosoj

Máš nárok na soud a na případné odvolání, toť vše.

Lamalam

Zeptej se advokáta, myslím, že žádný nárok na poloviční trest u nás neexistuje.

Jirkaaa24

Záleží jak to autor myslel , jako pokud myslíš ve výkonu tak po třetině nebo v půlce určitě můžeš, když nejsi prvo tak je ti jasný ,že musíš sekat latinu a sbírat pochvaly a tak 😉

jirkajirka

Jestli nejsi poprvé trestán jak píšeš tak bych Ti ještě jednou tolik přidal

Hamon

Máš právo žádat o prominutí části trestu, ale jde o právo žádat, ne o právo na prominutí. A doufám, že ti to neprominou, i když to znamená, že tě vlastně každý den zvu na večeři.
Až se naučíš, že nemáš jen práva, ale i povinnosti, že existuje něco jako slušnost, pak ti popřeju, ať se odtamtud brzy dostaneš.