Zdravím Vás. Mám akutní dotaz ohledně pravděpodobně páteře.

Včera jsem celý den seděla a večer už mě celkem bolela část kostrče a kříže. Šla jsem si lehnout v domnění, že to ráno přejde, ale vůbec! Nemůžu se hnout pomalu vůbec nijak. Nevíte někdo, co by to mohlo být? Nebo spíš nějaká dobrá rada na první pomoc? (Zítra mám zkoušku!) Mnohokrát všem děkuji za odpovědi :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

S akutním dotazem se ´seber´ a mazej k lékaři - můžeš mít např. zablokovaná esíčka nebo plotýnku/y - a to, při podcenění, může mít dost závažné důsledky.
A jako první pomoc použij ´ledviňák´ a rozumné oblečení (ne triko do pasu a kalhoty bederky), teplo funguje i jako prevence, i jako součást nápravy (léčby).

Další odpovědi:

Zkuste si najít cviky podle Mojžíšové. Učili mě je na rehabilitacích, taky jsem měla problémy v kříži. Jeden jednoduchý: leh na zádech, pokrčené nohy, ruce podél těla, a tlačte střídavě jednu a druhou patu do podložky (je to neviditelný pohyb, ale může v křížích něco povolit)...

Pokročilý

Může to být obyčejné prochladnutí, ale také to může být něco horšího, jak píše mowla... Já sama osobně jsem trpěla na bolesti v kříži, když jsem seděla v průvanu, ať jsem měla záda zakrytá sebelépe... Radím teplou vanu, zabalit nejlépe do ledviňáku a pokud to do ráda nebo do dalšího dne nepřejde, hurá k doktoru.... :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.