Matyz

Když v práci máme rádio se vstupem na Aux, jaký kabel je potřeba, abych to mohl propojit s telefonem?

V praci máme rádio se vstupem na aux.
 –
Zdravím,v praci máme rádio se vstupem na aux,chci se zeptat jaký kabel je potřeba abych to mohl propojit s telefonem

Odpovědi
gecco

AUX je analogový vstup do předzesilovače…
Takže z telefonu kabel ´jakosluchátka´ (netuším, co máš za foun) a do rádia podle konektoru (AUX může být osazen lecjakým konektorem – jack, cinch…).
Jen – před připojením telefon hodně ´ztiš´ – ať ten vstup neodpálíš (po připojení, v případě potřeby, postupně zesiluj)…
😉

anonym

záleží na telefonu, ale i když měly dříve výstup jack na sluchátka, tak to nefungovalo, jedině s orig.kabelem (2×jack). dnes bych to viděl přes bluetooth adapter. např. Philips AEA2000

ivzez

Souhlas zaměstnavatele máte?