eRko007

Zdravím, prosim Vás mam prohlizex maxthon a newim jak bloknout reklamy :( nastaveny to mam ale stejne nic. Dekuju

Zdravím, prosim Vás mam prohlizex maxthon a newim jak bloknout reklamy :( nastaveny to mam ale stejne je to neblokne tak prosim o radu :)

Odpovědi
Questman

Prosíš o radu – moje rada, změň prohlížeč. Existují mnohem stabilnější alternativy. Co přesně je na maxthonu tak dobrého, že je lepší než třeba Chrome nebo Mozilla? :)

arygnoc

používajte to čo väčšina – osvedčený prehliadač, v ktorom adblock funguje.

doporučujem firefox.