M.a.j.k.e.e.

Zdravím, prosím o pomoc s paměťovkou v mobilu.

Až do dnešního dne v pohodě fungovala, pak ale zničehonic telefon žádal vyjmutí. Vyjmul jsem ji tedy, dal zpátky, ale nenačetla se – pořád mi to píše, že paměťová karta není vložena. Zkusil jsem tedy vyndat paměťovou kartu stejného typu z jiného telefonu, jen s poloviční kapacitou, kde jsou soubory, a vložit do mého telefonu. Opět se nenačetlo nic. A paměťovku z mého telefonu jsem dal do toho druhého – zase nic. Pak jsem dal obě paměťovky na původní místa a nakonec se už nenačetla ani jedna… Jsem z toho jelen, nevím, zda je to problém paměťovky nebo telefonu. Předem děkuju za rady:)

Nejlepší odpověď
Bedy

Zkusil bych paměťovku zapojit do počítače a tam ji naformátovat. Pokud to nepomůže, je problém v telefonu. Bylo by fajn napsat co to je za telefon – značka+typ, abychom byli chytřejší.

Další odpovědi
mrNikelou

Přesně tak bedy má pravdu, stalo se mi to kdysi také ale satčilo to přeformátovat v PC a poté už to šlapalo jak má ;)

M.a.j.k.e.e.

To jsem právě chtěl zkusit, a ani se mi nic neukázalo. Jedná se o Nokii E66.