jancacv

zdravim,potřebuji prodat byt1+4 ale nevim na kterou dobrou realitku se obrátit,

lepí se na mě samí paraziti jako je Prolux a to fakt nechci,neznáte nějakou dobrou z okr.Chomutov?díky za radu

Nejlepší odpověď
niemand

Zbytečné dávat peníze RK. Pokud nemáte nouzi, vyčkejte jak dopadne navyšování DPH.
Pak doporučuji obyčejné sbazar.cz nebo bezrealitky.cz
hezký den

Další odpovědi
franku

Na Prolux jsem slyšel stížnosti a já osobně mám špatné zkušenosti s RK-M&M reality.

Hlada

Realitku k prodeji bytu nepotřebujete. Jediné, co je potřeba ošetřit, je úschova peněz v době zápisu do registru. Ani to ale není dobré svěřovat realitce.

bokksa

čtu tady samé záporné odpovědi. Ale rkduo.cz jsem osobně navštívil a prodal přes ně nemovitost a jsou skvělí,ochotní a provizi jsem jim určil já sám…Opravdu dobrá skušenost s makléřem panem M.M.Kdyžtak zašlu kontakt.