Moje holka bude za 3 týdny slavit 15. narozeniny a potřeboval bych poradit co ji dát?

Zdravím, potřeboval bych poradit. Moje holka bude za 3 týdny slavit 15. narozeniny a potřeboval bych poradit co ji dát.
Už mám vymyšleno pár drobnůstek, ale pořád nějak nemůžu přijít na hlavní dárek. Mohlo by pomoct že má ráda fotbal (ano je to holka a ano opravdu má ráda fotbal), ráda fotí (rád bych jí koupil nějyký pořádný foťák bohužel to není v mém rozpočtu).
Jo a prosím nepište mi sem nějaké úchylárny apod.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Co takhle nějaký šperk, například řetízek na krk? Myslím, že existuje spoustu možností v různých cenových kategoriích dle finančních možností dárce.

Další odpovědi:

Zlatý

Šperk nikdy neurazí:-)) I holka co má ráda fotbal, má ráda šperky:-)) Nemusí to být briliant v platině, stačí něco cenově pro tebe dostupného. Neznám holku, kterou by nepotěšil prstýnek:-))

Pokročilý

Tobě je kolik ? nezáleží jenom na tom kolik bude jí ale také hlavně na tom kolik je tobě aby jí nepřipadalo že dárek co jí dáváš ti navrhla matka a ty jsi jenom přikyvoval.

Kup knihu Hvězdy nám nepřály

Bronzový

Nikdy nejde o to, co ona dělá atp. Jde o to, co máte společného - to ji chceš přeci připomínat. Vždy bude lepší dávat věci s citovou hodnotou. Vše ostatní si koupí, ale ne to, co prožila.

Bronzový

potkanku

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.