LightOff

Moje holka bude za 3 týdny slavit 15. narozeniny a potřeboval bych poradit co ji dát?

Zdravím, potřeboval bych poradit. Moje holka bude za 3 týdny slavit 15. narozeniny a potřeboval bych poradit co ji dát.
Už mám vymyšleno pár drobnůstek, ale pořád nějak nemůžu přijít na hlavní dárek. Mohlo by pomoct že má ráda fotbal (ano je to holka a ano opravdu má ráda fotbal), ráda fotí (rád bych jí koupil nějyký pořádný foťák bohužel to není v mém rozpočtu).
Jo a prosím nepište mi sem nějaké úchylárny apod.

Nejlepší odpověď
klumprt

Co takhle nějaký šperk, například řetízek na krk? Myslím, že existuje spoustu možností v různých cenových kategoriích dle finančních možností dárce.

Další odpovědi
zzzzz

Šperk nikdy neurazí:-)) I holka co má ráda fotbal, má ráda šperky:-)) Nemusí to být briliant v platině, stačí něco cenově pro tebe dostupného. Neznám holku, kterou by nepotěšil prstýnek:-))

martinecek20

Tobě je kolik ? nezáleží jenom na tom kolik bude jí ale také hlavně na tom kolik je tobě aby jí nepřipadalo že dárek co jí dáváš ti navrhla matka a ty jsi jenom přikyvoval.

anonym

Kup knihu Hvězdy nám nepřály

anonym

Nikdy nejde o to, co ona dělá atp. Jde o to, co máte společného – to ji chceš přeci připomínat. Vždy bude lepší dávat věci s citovou hodnotou. Vše ostatní si koupí, ale ne to, co prožila.

jáára

potkanku