Ondraa

Zdravím, potřeboval bych poradit, kde bych mohl najít počet registrovaných psů v krajích/městeech /obcích? díky

Nejlepší odpověď
anonym

Zatím nefunguje ani centrální registr čipovaných psů, je v provozu několik registrů. Ale čipovaní psi i tak jsou jen částí psů, za které se platí místní poplatky. Někteří psi jsou stále „jen“ tetovaní a navíc nemusí být ani čipovaný pes v žádném registru.
No a registr VŠECH přihlášených psů určitě není ani nevím, zda obce mají povinnost někam takové údaje posílat a kdo by je ukládal. A potřeboval.

Další odpovědi
marci1

Pravděpodobně tato data nelze zjistit ( dle vyjádření veterináře ) : http://www.vet­kom.cz/dispen­sary/question­Detail/sectio­nId/4/id/1161

arygnoc

skúste dať dotaz na štatistický úrad, tam by tieto dáta mali mať z podkladov o evidencii vedených obecnými úradmi.