slevin

zdravím.poradí někdo,ktera banka refinancuje také uver od stavební sporitelny?

Nejlepší odpověď
gecco

V podstatě kterákoli…
Situace na bankovním trhu je taková, že banky sáhnou po jakékoli možnosti výdělku.
😉
Doplňuji:
Ad …„něco si o tom zjisti“…
😉
Mno – vycházím ze zkušenosti – ´refinanc´ Lišky (před cca třičtvrtě rokem) mi ´schválily´ všechny, které jsem oslovil – ČS, ČSOB, GE, Fio…
Pravdou ovšem je, že nabízely takové podmínky, že jsem úvěr ze stavebka při fixu doplatil a pořídil si namísto něj ´hypo´ (takže jsem se na veškerý nabízený refinacování vykvajznul a zorganizoval jsem si ho sám).
Ono je taky dost podstatné, jak jsi bonitní (abys rozuměl – čím více banku ´potřebuješ´, tím méně je ona ochotna ti pomoci…).
A pokud máš někde negativní záznam, zapomeň na rozumné podmínky při refinancování (nebo jakémkoli úvěrování).
😉

Další odpovědi
eva.krizova@

V PODSTATE KAZDA, JSI V PREKLENOVAKU, NEBO NE, JESTLI CHCES, PISNI, PORADIM ZDARMA

Mgr.Bc.Eva Křížová, DiS.
Finanční konzultant

Broker Consulting, a.s.
Jana Šoupala 1, 682 01 Vyškov
mobil: 778 010 333
e-mail: eva.krizova@bcas.cz
www.bcas.cz

Fantassia

Ahoj, poradím ti jednu věc…. Jdi na hypotekomat.cz a vyplň formulář s tvými požadavky… Potom se ti ozve manažer a přidělí tě ke konkrétnímu hypotéčnímu poradci se kterým prokonzultuješ vlastně všechno ohledně požadavků a toho, co pro tebe bude nejvýhodnější…

Sisska

Já jsem to taky řešila přes poradce, konkrétně přes Šárku Škařupovou a s ní jsem se dopracovala k nejvýhodnější hypotéce :)

Zulda08

Taky mám s něčím podobných zkušenost, že můj finanční poradce mě odkázal přímo na poradce přes hypotéky a opravdu je to něco jiného a byla jsem hrozně spokojená! Protože já osobně se v tom moc nevyznám, takže jsem byla ráda, že mi to někdo polopaticky vysvětlil..

Katarinka88

Tak to je jasný, že to chce přímo specializujícího se člověka nebo přímo společnost na hypotéky, hypotéka není jen tak a vím, že ten hypotekomat.cz je opravdu super společnost ;)

Michsul

Takže si můžu ten Hypotékomat představit jako finančního poradce, ale v hypotékách?

ZoneVerita

Představa obíhání všech bank a já nevím čeho všeho…. To raději fakt řeknu někomu kdo se v tom vyzná, ikdyž nemám ráda, když mi někdo kouká do financí…

Fantassia

Já jsem taky volila raději poradce než se trmácet a zjišťovat všechny nabídky bank… Hypotékomat dělá několik služeb ohledně hypotéčních úvěrů, refinancování hypotéky a úvěru ze stavebního spoření… Vyšlo to o dost výhodněji než kdybych si to sjednávala sama…

ZoneVerita

Tomu já věřím, že to ušetřilo čas a i finančně to vyšlo lépe, asi to tak taky budeme řešit, jen to asi nejde přes osobního finančního poradce, ne?

Fantassia

Ale jo, asi by to přes něj i šlo, ale třeba ten můj mi narovinu řekl, že on se zaměřuje na pojištění apod. že by to mohl udělat, ale není to jeho povinnost… Nejlepší by podle mého bylo se zeptat a pak třeba vyplnit formulář na hypotekomat.cz a uvidíš, co ti potom oni k tomu řeknou, za zkoušku nic nedáš…