Avatar uživatele
slevin

zdravím.poradí někdo,ktera banka refinancuje také uver od stavební sporitelny?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3455 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

V podstatě kterákoli…
Situace na bankovním trhu je taková, že banky sáhnou po jakékoli možnosti výdělku.
😉
Doplňuji:
Ad …„něco si o tom zjisti“…
😉
Mno – vycházím ze zkušenosti – ´refinanc´ Lišky (před cca třičtvrtě rokem) mi ´schválily´ všechny, které jsem oslovil – ČS, ČSOB, GE, Fio…
Pravdou ovšem je, že nabízely takové podmínky, že jsem úvěr ze stavebka při fixu doplatil a pořídil si namísto něj ´hypo´ (takže jsem se na veškerý nabízený refinacování vykvajznul a zorganizoval jsem si ho sám).
Ono je taky dost podstatné, jak jsi bonitní (abys rozuměl – čím více banku ´potřebuješ´, tím méně je ona ochotna ti pomoci…).
A pokud máš někde negativní záznam, zapomeň na rozumné podmínky při refinancování (nebo jakémkoli úvěrování).
😉

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
eva.krizova@

V PODSTATE KAZDA, JSI V PREKLENOVAKU, NEBO NE, JESTLI CHCES, PISNI, PORADIM ZDARMA

Mgr.Bc.Eva Křížová, DiS.
Finanční konzultant

Broker Consulting, a.s.
Jana Šoupala 1, 682 01 Vyškov
mobil: 778 010 333
e-mail: eva.krizova@bcas.cz
www.bcas.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fantassia

Ahoj, poradím ti jednu věc…. Jdi na hypotekomat.cz a vyplň formulář s tvými požadavky… Potom se ti ozve manažer a přidělí tě ke konkrétnímu hypotéčnímu poradci se kterým prokonzultuješ vlastně všechno ohledně požadavků a toho, co pro tebe bude nejvýhodnější…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sisska

Já jsem to taky řešila přes poradce, konkrétně přes Šárku Škařupovou a s ní jsem se dopracovala k nejvýhodnější hypotéce :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Zulda08

Taky mám s něčím podobných zkušenost, že můj finanční poradce mě odkázal přímo na poradce přes hypotéky a opravdu je to něco jiného a byla jsem hrozně spokojená! Protože já osobně se v tom moc nevyznám, takže jsem byla ráda, že mi to někdo polopaticky vysvětlil..

před 3251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Katarinka88

Tak to je jasný, že to chce přímo specializujícího se člověka nebo přímo společnost na hypotéky, hypotéka není jen tak a vím, že ten hypotekomat.cz je opravdu super společnost ;)

před 3248 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michsul

Takže si můžu ten Hypotékomat představit jako finančního poradce, ale v hypotékách?

před 3246 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ZoneVerita

Představa obíhání všech bank a já nevím čeho všeho…. To raději fakt řeknu někomu kdo se v tom vyzná, ikdyž nemám ráda, když mi někdo kouká do financí…

před 3429 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Fantassia

Já jsem taky volila raději poradce než se trmácet a zjišťovat všechny nabídky bank… Hypotékomat dělá několik služeb ohledně hypotéčních úvěrů, refinancování hypotéky a úvěru ze stavebního spoření… Vyšlo to o dost výhodněji než kdybych si to sjednávala sama…

před 3380 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ZoneVerita

Tomu já věřím, že to ušetřilo čas a i finančně to vyšlo lépe, asi to tak taky budeme řešit, jen to asi nejde přes osobního finančního poradce, ne?

před 3373 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Fantassia

Ale jo, asi by to přes něj i šlo, ale třeba ten můj mi narovinu řekl, že on se zaměřuje na pojištění apod. že by to mohl udělat, ale není to jeho povinnost… Nejlepší by podle mého bylo se zeptat a pak třeba vyplnit formulář na hypotekomat.cz a uvidíš, co ti potom oni k tomu řeknou, za zkoušku nic nedáš…

před 3367 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek