allysondeboi

Zdravím, neznáte prosím nějaké e-shopy, kde se nemusí platit poštovné ??

Nejlepší odpověď
zzzzz

Znám, je jich na netu dost, ale nevyplatí se v nich nakupovat, vše je tam o hodně dražší. Raději si zvol e-shop, který má v místě tvého bydliště kamennou prodejnu nebo výdejní místo. Poštovné platit nebudeš muset, protože si to vyzvedneš osobně. Zůstane ti právo zboží do 14 dní vrátit.

Další odpovědi
Lucijej

Poštovné se platí všude, akorát při objednávce nad 1500,– nebo 2000,– poštovné hradí prodejce – takhle to má skoro každý e-shop.

terry

Na druhu zboží ti nezáleží???
Poštovné někdo zaplatit musí. Buď ho platí kupující nebo ho prodávající započítá do ceny výrobků.
Většinou se ppoštovbné neúčtuje, poku mám objednávku třeba za 100 Kč, někde za 2500 Kč. Je to různé-
Ale, mysli, zadarmo ti to asi nepošle nikdo.

WeeBear

Teďka je akce u Bonprixu – poštovné zdarma a ještě ti strhnou 10% z ceny zboží. Každopádně je to krátkodobé a jen pro registrované.

cochee

dx.com