Gami.Pet

Zdravím, nevíte někdo v jaké lhůtě musí být podán návrh na zápis do obchodního rejstříku?

Nevím, zda je to 90 dnů nebo 6 měsíců…
Doplňuji:
Jedná se o obchodní společnosti..

Odpovědi
JJp

„Na podání návrhu na zápis společnosti do obchodního rejstříku máte od založení společnosti devadesát dní.“

Zdroj /2013/: http://www.pe­nize.cz/podni­kani/259923-jak-na-zapis-do-obchodniho-rejstriku-navod-a-formulare

2014 se hodně měnilo, ale tohle nejspíš ne. Osobně si nejsem jistý, ale mělo by to být na businessinfo .cz 🙂