Avatar uživatele
Melkor

Zdravím, nevíte někdo jak se jmenuje horor…

Zdravím, nevíte někdo jak se jmenuje horor, ve kterém je parta lidí uzavřená v domě (drží je tam nějaký psychopat) a má tam na ně nachystané pasti… – Nevím přesně jak to bylo viděl jsem to když jsem byl menší (není to tak dlouho :D ) tak 5 – 8 let – A ten vrahoun co je zabijel v tom domě to dělal podle nějakého komixu, který nakreslil jeden z obětí… Byla tam ženská a ta to „celé“ vyprávěla v nemocnici a řekla to policii, ale ta v domě který ta ženská popisovala nenašla nic. Potom na konci filmu tu ženu propustili domů a když přišla domů tak šla do koupelny a nejednou se jí to uplně vybavilo a všimla si že to vlstně všechno bylo v jejím domě… Pak jí zazvonil telefon (alespoň myslím) a v ona to zvedla o v telefonu se ozývalo: „Kolobos“ a to byl tak konec… Ještě si pamatuji scénu jak vrah jednu z obětí npíchnul na jelení parohy až jedna špička parohu vylezla oběti okem ven… Neví někdo co to bylo za horor. Děkuji
Doplňuji:
Já vím, že už jsem to někdy hledal ale nenašel, tak se omlouvám a dík, hledal jsem špatně, asi to bude ono a když tak koukám na tu „recenzi“ tak jsem úplně ztratil zájem se na to podívat… Akorát si vzpomínám jak jsem se u toho jako malej bál… ale asi na to už nekouknu… Dík za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Medulienka před 3903 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Medulienka

Někdy stačí opravdu hodně málo. Zadala jsem do vyhledávače slovo kolobos a…

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/129497-krvava-lazen/

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek