Melkor

Zdravím, nevíte někdo jak se jmenuje horor…

Zdravím, nevíte někdo jak se jmenuje horor, ve kterém je parta lidí uzavřená v domě (drží je tam nějaký psychopat) a má tam na ně nachystané pasti… – Nevím přesně jak to bylo viděl jsem to když jsem byl menší (není to tak dlouho :D ) tak 5 – 8 let – A ten vrahoun co je zabijel v tom domě to dělal podle nějakého komixu, který nakreslil jeden z obětí… Byla tam ženská a ta to „celé“ vyprávěla v nemocnici a řekla to policii, ale ta v domě který ta ženská popisovala nenašla nic. Potom na konci filmu tu ženu propustili domů a když přišla domů tak šla do koupelny a nejednou se jí to uplně vybavilo a všimla si že to vlstně všechno bylo v jejím domě… Pak jí zazvonil telefon (alespoň myslím) a v ona to zvedla o v telefonu se ozývalo: „Kolobos“ a to byl tak konec… Ještě si pamatuji scénu jak vrah jednu z obětí npíchnul na jelení parohy až jedna špička parohu vylezla oběti okem ven… Neví někdo co to bylo za horor. Děkuji
Doplňuji:
Já vím, že už jsem to někdy hledal ale nenašel, tak se omlouvám a dík, hledal jsem špatně, asi to bude ono a když tak koukám na tu „recenzi“ tak jsem úplně ztratil zájem se na to podívat… Akorát si vzpomínám jak jsem se u toho jako malej bál… ale asi na to už nekouknu… Dík za odpověď

Nejlepší odpověď
Medulienka

Někdy stačí opravdu hodně málo. Zadala jsem do vyhledávače slovo kolobos a…

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/129497-krvava-lazen/