TajemnySir

Zdravím.. neví tu někdo o nějaké dobré učebnici Matematiky pro střední školy – obor veřejná správa?

Zdravím.. neví tu někdo o nějaké dobré učebnici Matematiky pro střední školy – obor veřejná správa? Učitelé nám řekli, že není potřeba.. Dále jestli by někdo věděl i z Fyziky, byl bych vděčný! :) Děkuji :) Nemám se podle čeho učit :/

Odpovědi
Michal Kole

Na učebnice matematiky a fyziky je specializované nakladatelství Prometheus

micho

doporučim ti zjistí si obsah uciva a nebo dohoda s faktorem rád ocení zájem a doporučí ti to podél něj nejlepší tj to co učí a podél čeho

baghira

Pokud obor veřejná správa používá jinou učebnici matematiky, než jiné školy, tak se už nedivím ničemu :))
Nech si poradit od učitelů (i když podle nich prý není potřeba, třeba přece jen něco navrhnou).

Michálek1245

A je tam skutečně ta matematika tak odlišná? Nechci říct, že ji nepotřžebujete. Když osnova poručí, tak se to musí splnit. Ale na druhou stranu… Moje známá studuje management ve veřejné správě Frýdek Místek na škole https://humanum­.cz/praha/mana­gement-magisterske-studium/management-ve-verejne-sprave-management-ve-verejne-sprave/ a jako co tak sleduji, tak je to fakt skoro stejné. Respektive ano, má to svoje odlišnosti. Ale algebra přeci bude pořád stejná.