Zdravím, neví někdo prosím o DOBRÉM překladači anglických textů na internetu?

Google a ostatní rádoby překladače typu bing, nice translator apod. text přeloží do nesrozumitelné češtiny. Tak jestli není nějaký program nebo něco takového, prosím.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já mám vesměs lepší zkušensoti s Bingem, než s Googlem v Aj a NJ, ale záleží na textu. Já to všechno kombinuju se Seznam Slovníkem (nejlepší slovník na internetu)

Pamatujte, že tyhlety překladače jsou strojové a nenahrazují profesionální překlad od překladatele.

Když do překladače hodíte větu Ženu holí stroj, tak překlad dostanete těžko, protože tahle věta má asi 5 významů - třeba že ženskou holí stroj (třeba ji holí chlupy), že poháním holí stroj (že je poháněn vlastní silou s pomocí hole) nebo třeba že ženskou odrbává o peníze nějaký hrací automat...

Další odpovědi:

Řekl bych, že Google Translator je v tomto odvětví špička. I začátečník si domyslí, co měl básník na mysli, když překladač nepostačí - stačí si určit podmět a přísudek, to je to nejdůležitější, protože to tyhle překladače (neptej se mě proč) často nezvládají. Po tomto určení je to už víceméně jen o slovíčkách, která překladače v pohodě vyplivnou v češtině.

Bronzový

Ano víme, naučit se danou řeč.

Překladače jsou jen roboti, nemají cit pro daný jazyk tak že nikdy jejich překlady nebudou dokonalé.

Bronzový

Tady by poradil Ámos-učit se,učit se,učit se.Pak žádný strojový překladač není třeba.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.