S1mon

Zdravím, nemáte nahodou někdo nápad o čem psát na téma „mýt.us v dnešní době“? (esej 5,4k znaků)

Nejlepší odpověď
annas

Nápad mám, ale neprozradím. Jde o mé myšlenky, přece byste je nechtěl převzít.

Další odpovědi
hippeace

no jasně přece vláda všichni mají pocit že máme vládu která se o nás stará ale přesně to je mýtus protože tam jentak sedí a bůch ví jestli s nimi v pozadí nahýbe nějaká mafie?

pokazdejinak

zkuste si najít nějaké novodobé mýty – jako třeba černá sanitka (mj. i stejnojmenný seriál na ČT)