slevin

zdravim.nekdo mi posle mail a jde mi automaticky do spamu a ne do dorucenych…v cem je problem?dik

Nejlepší odpověď
Jsemtady

Predmet mailu muze obsahovat slova bezna pro spam, pripadne podobny email nekdo jiny oznacil jako spam. Staci ve slozce spam na dany email dat „neni to spam“ a uz se ti tam nic z te adresy davat nebude. Google je na spam prisny, seznam zase pusti cokoliv. Nic se nedeje jen to tam odkliknout.

Další odpovědi
led

Ide o nastavenie kľúčových slov a adries v spamovej databáze.
Ak chcete takýto mail vylúčiť z tejto databázy, potvrďte „nie je spam“