Hopeless

Jsou vhodné při zdravém životním stylu nakládané okurky?

Zdravím. Myslíte, že jsou vhodné při zdravém životním stylu nakládané okurky? Mám je moc ráda, ale bojím se o váhu.. den

Nakládané okurky a zdravý životní styl.

Nejlepší odpověď
annas

Zdravé jsou jen kvašené okurky., stejně jako kysané zelí a ostatní kvašená zelenina. Jde tottiž o přírodní kašení, které prospívá střevní mikrfloře, okurky i ostatní zelenina si zachovají určité minerály, podle čínské medicíny podporují jaterní činnost.

Další odpovědi
anonym

Pokud budeš jíst ´jen´ okurky, nemusíš se o ´tajli´ bát, okurky nejsou kalorické a cukru tam moc není – pokud máš na mysli okurky sterilované.
Spíš se boj o zdraví – několik nakládaček denně nevadí (pokud budeš jinak jíst normálně), několik sklenic už ale ano…
😉

mosoj

Po okurkách ještě nikdo neztloustl, ať byly v jakékoliv formě .