dvalouchova

Zdravím, myslíte si že je vhodné na svatbě nechat hrát modernější zamilované písničky? A je na svatbu lepší živá kapela

Doplňuji:
nebo DJ? Jen mě zajímají vaše názory, takže za ně předem děkuju 🙂

Nejlepší odpověď
iceT

Podle toho jestli by to měla být hudba při oddávání nebo během celé zábavy po obřadu…?
ohledně obřadu je zde odkaz
http://www.svat­by24.cz/clanky/hud­ba-na-obrad.html
a ohledně zábavy si nejsem jistá jestli profi DJ nebo živá hudba,oboje se bude muset tak jako tak zaplatit,pokud byste chtěli karaoke,tak o jednom skvělém karaokistovi bych věděla,dokonce slušně zpívá:-) a určitě by nezklamal.
Hlavně je třeba mít na paměti,že na svatbě budou zřejmě všechny věkové kategorie a bavit se a tančit budou chtít všichni.

Další odpovědi
anonym

Na svatbě je nejlepší cimbálovka

setapouch

Na svatby odbornik nejsem, ale rekl bych, ze by to melo byt podle vkusu novomanzelu (je to „jejich“ den) a dostupnych financi.

Pepa25

To se dost blbě radí, když netušíme, jak bude svatba pojata (tradiční akce pro široké příbuzenstvo vč. tetiček atd. versus komorní akce jen pro pár lidí). Také má každý jiný vkus, že ..