zdravim.mel jsem sve kuze z divocaka a nechal jsem si je vycinit.kolik po me muze pozadovat za vycineni?diky

Nejlepší odpověď
anonym

Cena se určuje dle zatlučení a poškození jako jsou průstřely a pořezání při stahování, které se musí zašívat.
Na int. jsem nasla : Divocak do 50 kg 1 000 -
2 000 kc.
Nezeptal jste se predem na cenu ?

  • iv-

Další odpovědi
Drap

Tyto ceny se určují dohodou. U divočáka, který má kůži tvrdou a dost obtížně se činí,je velmi důležitá velikost kůže pro určení ceny. Je to paradox, ale vyčinění může být i o dosat dražší, než by se dala pořídit již vyčiněná kůže na trhu. Běžná cena bývá cca od 400 do 1000Kč.
Pokud jste se nedohodli předem, tak nezbývá než spoléhat na to, že cena bude přiměřená