jožko

Zdravim měl jsem autonehodu pod vlivem alkoholu v 17 letech a dostal jsem zákaz řízení na 15 měsíců a pak jsem si chtěl

Zdravim měl jsem autonehodu pod vlivem alkoholu v 17 letech a dostal jsem zákaz řízení na 15 měsíců a pak jsem si chtěl udělat řidičák ale bohužel jsem se pořádně nepodíval na datum konce trestu zákazu řízení a dělal jsem v zákazu řidičák v autoškole ale řidičák mi nevydali s tim že mam pořád zákaz a dostal jsem nový trest zákaz řízení na 18 měsíců za maření uředního rozhodnutí. Čili otázka zní budu muset dělat psychotesty když mi vlastně neměli co vzít? díky za odpověď

Nejlepší odpověď
gecco

Hele, Pepiku, …!
___
Zaplať si služby právníka – protože tobě, s historií, kterou popisuješ, nepomůžu ani vyměnit pichlou gumu na opuštěném ostrově…!!
___
Hele – zabij se sám…
Klidně si to ´hoď´ přes nejbližší větev…
Nechtěj mne potkat v případě, ve kterém bys ublížil někomu mně blízkému…!!!

gecco

Nechápu…
___
Tím jsem ti pomohl?
😉
___
Jestliže ano, pošli ´sem´ další tazatele…
😉

jožko

A víte jestli budu muset podstoupit psychotesty či ne?

mosoj

No tak je podstoupíš, ty jsou i pro blbé.

jožko

Samozřejmě už je to dýl a vím že jsem udělal blbost ale to už je za mnou takže se snažim normálně začít znovu samozřejmě v autě jsem jel sám a nikomu se nic nestalo bohudík to odneslo jen auto které bylo na odpis ale chci se zeptat jen na ty psychotesty . Z nehody jsem se dostatečně poučil

cukrar

Psychotesty určitě!!
odneslo to jen auto!!
kdo ho platil?