Anette

Zdravím,máte někdo zkušenosti s voskovými pásky Veet na nohy?Chtěla bych je vyzkoušet,tak bych vás prosila..

..abyste se se mnou podělili o vaše zkušenosti s nimi :) Děkuji. (P.S. kolik je uvnitř 1 balení pásků a vystačí mi to i na stehna?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud máš snížený práh citlivosti,tak je vyzkoušej.Nej­šetrnější je depilační krém.Vosk a pásky já snáším špatně,prostě „přiložit a strhnout“ není nic pro mne…:D

Další odpovědi
hanulka11

1 balení obsahuje 2× 4 pásky -tj. 8 pásků a 2 poepilační hydratační ubrousky
určitě stojí za vyzkoušení , pokud nemáš obzvlášť ochlupené nohy ,mělo by ti to stačit -věř ,že poprvé ti to příjemné nebude ,ale výsledek tě potěší a další epilace bude postupně snadnější chloupky ti porostou slabší .Pásek můžeš použít i třeba 2× .Cena je přijatelná .