Anette

Zdravím,máte někdo zkušenosti s voskovými pásky Veet na nohy?Chtěla bych je vyzkoušet,tak bych vás prosila..

abyste se se mnou podělili o vaše zkušenosti s nimi :) Děkuji. (P.S. kolik je uvnitř 1 balení pásků a vystačí mi to i na stehna?

Odpovědi
vvj

Tak pásky ti vystačí a nohy ti zůstanou krásně hladké , ale je to poměrně drahé a možná budeš mít po strhnutí hodně zarudlou kůži pokud máš citlivější pokožku ale jinak ti je doporučuju je to lepší než žiletka a holící strojek protože ti nezarůstají chloupky.Mám pocit že jich je tam asi 12 ks.