Zdravím, mám tak trošku dilema. Můj kluk má 4. října narozky a já nevím, co mu mám dát.

Má je dřív jak já, takže se nemám z čeho inspirovat. Bude mu 15. Díky za pomoc :)
P.S. Jsme spolu 4 měsíce

Odpovědi:

Zlatý

Ať mu dáš cokoliv, bude mít radost, protože Tě má rád ! :-))

Zlatý

Triko s logem oblíbené kapely,nějakou hru na herní konzoli podle toho co hraje,knihu....
záleží taky na tom,nakolik tě omezuje finanční rozpočet.

Nesouhlasím s marci1, že at´už mu dáš cokoliv, bude mít radost, protože tě má rád...to jsou takový romantický představy. Realita je taková, že kluk se na tebe určitě usměje a řekne ti jakou má véééélikáááánskou radost z toho přívěšku s rozpůleným srdcem ( a ty budeš nosit na krku tu druhou půlku samozřejmě), protože tě má (doufám) opravdu rád, ale ve skrytu duše si řekne, že jseš padlá na hlavu, protže tohle kluci v 15cti rozhodně neocení :-( Mně když bylo 15 tak mi holka dala plakát s Brucem Lee a já skákal radostí až do stropu, protože tyhlety plakáty se tehdy dost těžko sháněly a ona mi ho koupila když byla s mámou v Německu. Předesílám, že to bylo v r.1990, těsně po Sametové revoluci...(jsem ročník 1974) ale pamatuju si to dodnes. Jestli chceš klukovi udělat radost, kup mu třeba nějakej ten plakát jeho oblíbené kapely nebo herce- záleží, jak moc už ho znáš, jeho koníčky atd...ale rozhodně ne nějaké romatické blbosti typu přívěšek, prstýnek apod. Triko s kapelou je taky ok. Vsadím se ale, že největší radost by mu udělalo, kdyby sis na sebe vzala něco rajcovního a jako dárek mu dala sama sebe (chápeš jak to myslím, ne?). Na takový dárek k narozeninám rozhodně nezapomene do konce svýho života :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.