zdravim, mam sestavu PC Philips, windows XP. Dnes jsem pocitac zapnout a hlavni spousteci tlacitko vubec nereaguje.

Nejlepší odpověď
beer

Zkontroluj elekrické šňůry, prodlužovačku atd. včetně zásuvky.
Mrkni se, zda nemá tvůj PC (možná vzadu) pojistku a zkontroluj ji.
Při odpojení od sítě opakovaně stiskni „nefunkční“ tlačítko, není-li nějak zaseknuté. Opatrně, bez násilí!
Víc mne nenapadá..

Další odpovědi
Sůwa

Tam nemůže být nic jiného, než vhodně upravený tlačítkový vypínač. Tak to otevři, podívej se, nebo ještě lépe vyfoť a pokud si troufáš, vyměň ho. Určitě se dá sehnat ve sběrných dvorech ze starších PC, když neseženeš nový.