slevin

zdravim.mam nejaky problem s lednickou,cim to muze byt?normalne mrazila a ze dne na den jede mrazak na mininimum.

jinak jsem to uz dal na 5ku,nejvyssi stupen mrazeni.co by pomohlo?diky

Odpovědi
pusinka50

Otoč jí zadem napřed a na zadní straně vede odpadní hadička do „mističky“, zkontroluj, zda mistička není plná nečistot. Tzn. že lednice nemá kam odkapávat, takže vyčistit, vysušit a pak odlednit lednici. Mně se to také stalo a stačilo vyčistit odpadní „mističku“ vzadu

elektrikář

Příčin může být několik. Vadný termostat, nebo unikla z lednice část chladiva nebo zacpaný filtr chladiva. Tohle posoudí pouze mechanik přez lednice.

Krakis

To znamená co-že nemrazí vůbec , nebo jede jako na jedničku ? Slyšíš jí ?