Avatar uživatele
orangemonkey

Zdravím. Mám holku a chtěl bych se zetpat po jak dlouhé době o ní mám říct rodičům? Děkuji.

Zdravím. Mám holku a chtěl bych se zeptat po jak dlouhé době o ní mám říct rodičům? Děkuji.
Doplňuji:
Moje mamka se navíc vždycky strašně vyptává…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4770 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Fidel

Záleží jak je to vážná známost a navíc by maminka jistě neocenila, kdybys jí každý pátek představoval novou přítelkyni…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gnosis

jsou tu jiste zkusenejsi hlavy nez ja ale ja osobne mam vic nez ctyrlety vztah a nikdy jsem jim to nemusel rikat. doslo jim to po par tydnech kdyz jsem si ji zacal vodit domu, na noc jsem byval pryc apod. zalezi na jak dlouho to vidite :) nechal bych tomu volny prubeh, ale pokud planujete spolecne bydleni nebo svatbu, nebo to tvoji mamu potesi tak jim to rekni.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klaruška

Záleží na tom , kolik vám je, na jak vážno to vidíte a jestli má v plánu představit i partnerka tebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nnn1

Možná by bylo dobré si položit otázku: „Být na jejich místě, chtěl bych se to dozvědět?“

že byste shrnul všechny okolnosti jako např.: je mezi vámi velký věkový rozdíl(takových 8+let); pokud má vaše přítelkyně dítě/děti, jak by na to reagovali; není vaše přít. taková, kterou by vaši rodiče v případě svatby nechtěli mít za snachu; pokud má jinou barvu pleti → vadilo by jim to; a další.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek