slevin

zdravim.kde bych zjistil sve cislo parcely podle sveho prijmeni

Nejlepší odpověď
autacek

Osobně zajdeš na katastrální úřad, tam to jsou schopni dohledat. Možná to zvládnou i na CheckPointu, ale na to bych moc nesázel. Pochopitelně potřebuješ znát i rodné „své“ číslo.

Ale číslo parcely lze dohledat i dle pozemkových map online na internetu, když víš kde parcela leží, je to promítnuto i na letecké snímky, tak že s dohledáním by vážně neměl být problém. Zkus portál WWW.CUZK.CZ