Avatar uživatele
SajmonModer

Zdravím, jak se tu máte?:))

Pamatujete si mě ještě?:))
Doplňuji:
Díky za uvítání.

Ve světě je krásně. Snad vám zase nebude vadit, když teď tady zase začnu chodit, začalo mi to chybět, tak jsem se vrátil:)) Přeji všem, co nejvíce užitečných odpovědí. Hlavně ať nás to pořád baví:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? anonym, GM, iceT, Andělé, hanulka11, tom004, barnajka, dědapetr, anonym před 4617 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ja urcite jo ! Zacinali jsme tu spolu. 🙂 A co ta dlouha odmlka ? ☹ Jedine z duvodu randeni bych odpustila. ! 🙂
A od ted uz zase jako drive , jo ? A ne zadne ctyrmesicni " prestavky " . !

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Dobré ráno.Určitě ano.Vítej zpátky.Jak je ve světě? 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Tak tě tady vítám a ať se ti daří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Jóó jo, to je ten koloběh života: jeden umře, ale další se narodí…

…a jeden z Odpovědí mizí, druhý se vrací :)

Já teď budu mít na zábavu žalostně málo času, takže bohužel I chození na Odpovědi musím zřejmě značně omezit :( A co vím, tak podobně je na tom i naše Berušinka.

Škoda, že ses nevrátil dřív, byla tu spousta srandy :) Měl jsi tu být, když se naše zlatá -iv- stala zlatou i „oficiálně“…a nebo když se nám zasnubovala s Dr.Axlem – to byla prostě hotová smršť srandovních hlášek a bonmotů…no já myslela, že si smíchy snad i cvrknu do kalhot :)))
Každopádně ale vítej zpátky a budu se těšit, že tu na sebe někdy narazíme.
Bav se, ptej se, odpovídej…a ať tě taky brzo čeká to zlato! Protože zlatý (potenciální) ženichy má -iv- nejradši ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Vítejte 🙂
Všude dobře,doma i na odpovědích nejlíp,že jo? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ahoj Sajmonku,jsem moc ráda,že ses taky ukázal.Určitě nám nebude vadit,že se sem vrátíš......:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ahoj,jsem ráda,,že ses vrátil.Nejenže jsme nezapoměli,ale také mnohokrát vzpomínali,kde jsi,co děláš…Tak ještě jednou vítej!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

No neke, Sajmon žije! Tak tedy vítej zpátky po pauze (oraz je občas potřeba!) a ať ti tu je zase fajn :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Vítej Sajmone , to je dost…už jsi dost dlouho oťapával , ale je moc dobře že jsi to bez nás nevydržel.
Tak mezi nás zase rychle vpluj .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ahoj Sajmone, kde jsi tak dlouho byl, jsem ráda že jsi se vrátil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek