SajmonModer

Zdravím, jak se tu máte?:))

Pamatujete si mě ještě?:))
Doplňuji:
Díky za uvítání.

Ve světě je krásně. Snad vám zase nebude vadit, když teď tady zase začnu chodit, začalo mi to chybět, tak jsem se vrátil:)) Přeji všem, co nejvíce užitečných odpovědí. Hlavně ať nás to pořád baví:)

Nejlepší odpověď
anonym

Ja urcite jo ! Zacinali jsme tu spolu. 🙂 A co ta dlouha odmlka ? ☹ Jedine z duvodu randeni bych odpustila. ! 🙂
A od ted uz zase jako drive , jo ? A ne zadne ctyrmesicni " prestavky " . !

  • iv-

Další odpovědi
tom004

Dobré ráno.Určitě ano.Vítej zpátky.Jak je ve světě? 🙂

dědapetr

Tak tě tady vítám a ať se ti daří.

barnajka

Jóó jo, to je ten koloběh života: jeden umře, ale další se narodí…

…a jeden z Odpovědí mizí, druhý se vrací :)

Já teď budu mít na zábavu žalostně málo času, takže bohužel I chození na Odpovědi musím zřejmě značně omezit :( A co vím, tak podobně je na tom i naše Berušinka.

Škoda, že ses nevrátil dřív, byla tu spousta srandy :) Měl jsi tu být, když se naše zlatá -iv- stala zlatou i „oficiálně“…a nebo když se nám zasnubovala s Dr.Axlem – to byla prostě hotová smršť srandovních hlášek a bonmotů…no já myslela, že si smíchy snad i cvrknu do kalhot :)))
Každopádně ale vítej zpátky a budu se těšit, že tu na sebe někdy narazíme.
Bav se, ptej se, odpovídej…a ať tě taky brzo čeká to zlato! Protože zlatý (potenciální) ženichy má -iv- nejradši ;)

Andělé

Vítejte 🙂
Všude dobře,doma i na odpovědích nejlíp,že jo? 🙂

iceT

Ahoj Sajmonku,jsem moc ráda,že ses taky ukázal.Určitě nám nebude vadit,že se sem vrátíš......:-)

anonym

Ahoj,jsem ráda,,že ses vrátil.Nejenže jsme nezapoměli,ale také mnohokrát vzpomínali,kde jsi,co děláš…Tak ještě jednou vítej!

Terryle

No neke, Sajmon žije! Tak tedy vítej zpátky po pauze (oraz je občas potřeba!) a ať ti tu je zase fajn :o)

hanulka11

Vítej Sajmone , to je dost…už jsi dost dlouho oťapával , ale je moc dobře že jsi to bez nás nevydržel.
Tak mezi nás zase rychle vpluj .

GM

Ahoj Sajmone, kde jsi tak dlouho byl, jsem ráda že jsi se vrátil.