rady74

Jak nastavit, aby se mi v Google Chrome překládala cizojazyčná stránka do češtiny?

Zdravím, jak nastavit, aby se mi překládala cizojazyčná stránka do češtiny? Díky. Mám Google Chrome

Nejlepší odpověď
anonym

V Chrome klikni v nastavení na rozšířené nastavení a klikni na zaškrtni pod Jazyky: Nabízet překlad stránek…

Další odpovědi
Wortygen

1.) Otevřete stránku v Chromu.

2.) Přeložte ji:

V počítači: V horní části stránky klikněte na Přeložit.
V mobilním zařízení: Ve spodní části stránky klepněte na Přeložit.
Chrome webovou stránku přeloží

zdroj: https://suppor­t.google.com/chro­me/answer/173424?­hl=cs