Zdravím, funguje na ebook čtečce s wifi normálně facebook? Díky

Odpovědi:

"Normálně" ne - display je konstruovaný za jiným účelem, než je browsdání - je ´černobílý´ a má pomalé překreslování (takže třeba na prohlížení videí rovnou zapomeň).
Na druhou stranu má většina čteček*) integrovaný browser, takže nějakým, nepříliš komfortním, způsobem se připojit lze.
;-)
*) neuvádíš konkrétní typ

Zlatý

Ano, pokiaľ čítačka umožňuje vstup na internet, so zjednodušeným, vo väčšine ebookčítačiek čiernobielym obrazom a nízkym rozlíšením,

Mám Kindle Paperwhite (jeden z posledních modelů) a s prohlížením internetu není nijak velký problém, kromě zmíněných videí. Používám jej třeba ráno ve vlaku, kdy se mrknu na zprávy, ale i na FB čas od času zajdu. Dokonce vlastně chytám i 3G síť, to ale moc nepoužívám, protože se při ní lze dostat jen na oficiální stránky Amazonu (i když zrovna na sociální sítě je asi nějaký hack, ale nezkoušel jsem to).

Diskuze k otázce

HKlev

Ano, jasný, barvené to nebude :) S tím počítám, že to bude omezené, myslel jsem to spíše tak, jestli to je možné, trochu špatně jsem to formuloval. Videa a tak si pouštět nebudu, používal bych to spíše na běžné projíždění co je nového a na chat, to mi plně stačí. Jedná se konkrétně o tento model - http://ctecky-elektronickych-k nih.heureka.cz/…

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.