HKlev

Zdravím, funguje na ebook čtečce s wifi normálně facebook? Díky

Odpovědi
anonym

„Normálně“ ne – display je konstruovaný za jiným účelem, než je browsdání – je ´černobílý´ a má pomalé překreslování (takže třeba na prohlížení videí rovnou zapomeň).
Na druhou stranu má většina čteček*) integrovaný browser, takže nějakým, nepříliš komfortním, způsobem se připojit lze.
😉
*) neuvádíš konkrétní typ

led

Ano, pokiaľ čítačka umožňuje vstup na internet, so zjednodušeným, vo väčšine ebookčítačiek čiernobielym obrazom a nízkym rozlíšením,

Juricaj

Mám Kindle Paperwhite (jeden z posledních modelů) a s prohlížením internetu není nijak velký problém, kromě zmíněných videí. Používám jej třeba ráno ve vlaku, kdy se mrknu na zprávy, ale i na FB čas od času zajdu. Dokonce vlastně chytám i 3G síť, to ale moc nepoužívám, protože se při ní lze dostat jen na oficiální stránky Amazonu (i když zrovna na sociální sítě je asi nějaký hack, ale nezkoušel jsem to).

HKlev

Ano, jasný, barvené to nebude :) S tím počítám, že to bude omezené, myslel jsem to spíše tak, jestli to je možné, trochu špatně jsem to formuloval. Videa a tak si pouštět nebudu, používal bych to spíše na běžné projíždění co je nového a na chat, to mi plně stačí. Jedná se konkrétně o tento model – http://ctecky-elektronickych-knih.heureka.cz/poc­ketbook-basic-2-614/