Avatar uživatele
HKlev

Zdravím, funguje na ebook čtečce s wifi normálně facebook? Díky

Zajímavá 0 před 3666 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

„Normálně“ ne – display je konstruovaný za jiným účelem, než je browsdání – je ´černobílý´ a má pomalé překreslování (takže třeba na prohlížení videí rovnou zapomeň).
Na druhou stranu má většina čteček*) integrovaný browser, takže nějakým, nepříliš komfortním, způsobem se připojit lze.
😉
*) neuvádíš konkrétní typ

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Ano, pokiaľ čítačka umožňuje vstup na internet, so zjednodušeným, vo väčšine ebookčítačiek čiernobielym obrazom a nízkym rozlíšením,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Juricaj

Mám Kindle Paperwhite (jeden z posledních modelů) a s prohlížením internetu není nijak velký problém, kromě zmíněných videí. Používám jej třeba ráno ve vlaku, kdy se mrknu na zprávy, ale i na FB čas od času zajdu. Dokonce vlastně chytám i 3G síť, to ale moc nepoužívám, protože se při ní lze dostat jen na oficiální stránky Amazonu (i když zrovna na sociální sítě je asi nějaký hack, ale nezkoušel jsem to).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
HKlev

Ano, jasný, barvené to nebude :) S tím počítám, že to bude omezené, myslel jsem to spíše tak, jestli to je možné, trochu špatně jsem to formuloval. Videa a tak si pouštět nebudu, používal bych to spíše na běžné projíždění co je nového a na chat, to mi plně stačí. Jedná se konkrétně o tento model – http://ctecky-elektronickych-knih.heureka.cz/poc­ketbook-basic-2-614/

před 3666 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek