letuska31

zdravím,dostala jsem horkovzdušny turbo gril,peče maso skvěle,ale nikde nemůžu najít žádné recepty na pečení buchet atd

byl by tady někdo kdo ma zkušenost se sladkým pečením nebo odkaz na nějaké recepty,slíbila jsem dětem že upeču.Díky

Nejlepší odpověď
Sůwa

Horkovzdušný turbo gril je vlastně konvektomat. Našla jsem recepty ke stažení:
http://www.gas­troform.cz/kon­vektomat-recepty/
Kamarád si ho nemohl vynachválit, ale buchty v něm tedy nikdy ani nezkoušel. Našla jsem na to téma i zajímavou diskuzi:
http://www.to­precepty.cz/df_fo­rum.php?forum=627

Další odpovědi
anonym

Pokud má tvůj gril i funkci pečení sladkého pečiva a není uvedený žádný recept, tak postupuj úplně normálně jako u pečení v klasické troubě. Jenom budeš muset uhlídat správnou dobu pečení, při horkovzdušném pečení se o dost zkracuje.
Na poprvé si zvol něco, u čeho tě nebude příliš trápit, když se to nepovede. Musíš si to zkrátka vyzkoušet.

elektrikář

Základní kynutré těsto se peče na 180 až 200°C Jen čas se musí vyskoušet. Zkuste se podívat na recepty u troby od jiného výrobce.

kablik

milá letuško31, turbogril asi není určen pro pečení buchet ale na pečení jinších dobrot než jaké „buchty“ co umí péct domácí buchty i bez receptu znají, možná by nezaškodilo přečíst si manuál který ke grilu určitě byl přiložen…