RomanP

Zdravím. Co si myslíte o této dnešní zprávě?

http://techne­t.idnes.cz/mi­crosoft-varuje-pred-vaznou-chybou-ve-vsech-verzich-windows-p6g-/software.asp?c=A110131_­140333_softwa­re_vse

Nejlepší odpověď
anonym

to je jednoduché … jste i před touto chybou v bezpečí pokud NEpoužíváte Internet Explorer.

Což po těch letech zkušeností skutečně nepřekvapí.

//

tím nechci tvrdit že jiné prohlížeče občas nemívají své chyby, ale jejich četnost je řádově nižší a stejně tak i jejich závažnost.
Doplňuji:
Microsoft to samozřejmě zaplácne a utěsní žvejkou, ale proč se neustále tolik lidí na internetu pohybuje v tomhle papírovém brnění ? nechápu.

Další odpovědi
rynek878

Já, bych až tak tvrzení geOrga nevěřil,podívejte se na tuto stránku:

Internet Explorer 8 a 9 jsou nejbezpečnější, Firefox i Google Chrome propadl

Zdroj: http://myego.cz/ca­tegory/bezpec­nost

led

Pokiaľ bude človek človekom, budú útočníci a obrancovia. Žiaľ nevyhne sa tomu ani internet. Berme to ako skutočnosti života.
Ak nechceme byť ohrození internetovými „banditmi“, asi sa budeme musieť vrátiť na stromy…alebo investovať do obrany.

mosoj

Nestarám se. Mám zaplou aktualizaci a až se to bude opravovat tak tomu bránit nebudu.
Píší, že to je u všech prohlížečů a co se za tu dobu používání těch všech stalo ?

To mi tu jako někdo chce namluvit že všechno ostatní je bez chyby a odolné proti hackerům ? Pro mé potřeby to stačí. Jinak souhlas „rynek“. V současné době mám IE 8 a až bude odladěná IE 9 tak povýším verzi.
Totéž s AVG. Nechám dojet a na další rok již platit nebudu. W 7 mi spolehlivě ohlídá
Microsoft Security. Vlastně již hlídá. Určitě spolehlivěji než neplacené verze jiných antivirů, on totiž hlídá totiž trochu jíným způsobem. Kdo jinej má vědět nejlépe jak mají W vypadat než Microsoft. Taková je realita on totiž porovnává základ se změnami + to co dělají ostatní antiviry.

Microsof security je k použití cca 1 rok a je již nainstalován na 10% počítačů na světě !!