lolo2332

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jak si vytvořit hudební CD. zkoušela jsem to, ale na PC to hraje, ale pokud CD vložím do

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jak si vytvořit hudební CD. zkoušela jsem to, ale na PC to hraje, ale pokud CD vložím do rádia, tak nefunguje . Děkuji za radu. (Budu potřebovat podrobný popis)

Nejlepší odpověď
www

Pálit umíš, jen musíš ještě nastavit rychlost vypalování. Počítač si sám zvolí svoji velkou rychlost, zná rádio nepřečte. Doporučuji dávat rychlost 8, ne tu nejvyšší. Čím starší rádio, třeba ještě méně.
Doplňuji:
Pochopitelně je důležitý i formát hudby. Tedy nastavit také vypalování ve formátu, který rádio podporuje, současně i tu rychlost.

Další odpovědi
quentos

podle toho z čeho (z jakého formátu)? Pokud původní formát stop (písniček) je např. .mp3, budete potřebovat program na převod .mp3 do formátu .cda – např.http://www­.slunecnice.cz/sw/mp3-cd-doctor-2004/ . U něj podrobného popisu netřeba, ovládá se víceméně intuitivně – otevřu program, nahážu do něj písničky pomocí tlačítka „add files“ (pomocí „up“ a „down“ lze měnit jejich pořadí) a pomocí „burn CD“ je vypálím

briketka10

já mám Vistu a na Mp3 používám
program Ashampoo je v polštině to
nevadí – pokyny se dají pochopit a
je v podstatě na vypalování všeho
Doplňuji:
http://www.slu­necnice.cz/sw/asham­poo-burning-studio-free/

aha teď jsem ho našla v češtině 😁

dnb

Přesvědč se, zda-li nahrané písničky jsou nahrané ve formátu mp3 a jestli ti radio daný formát přehrává. Pokud ne, musíš nahrávat písničky na CD ve formátu CD a nebo si koupit přehrávač, který podporuje formát mp3

kelley

Pozor, některé CD audio přehrávače (zpravidla starší typy) nejsou schopny přehrávat přepisovatelná (CD-RW) média i když jsou vytvořena správně jako CD Audio.