Zdravím, chtěla bych se zeptat, jak si vytvořit hudební CD. zkoušela jsem to, ale na PC to hraje, ale pokud CD vložím do

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jak si vytvořit hudební CD. zkoušela jsem to, ale na PC to hraje, ale pokud CD vložím do rádia, tak nefunguje . Děkuji za radu. (Budu potřebovat podrobný popis)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pálit umíš, jen musíš ještě nastavit rychlost vypalování. Počítač si sám zvolí svoji velkou rychlost, zná rádio nepřečte. Doporučuji dávat rychlost 8, ne tu nejvyšší. Čím starší rádio, třeba ještě méně.
Doplňuji:
Pochopitelně je důležitý i formát hudby. Tedy nastavit také vypalování ve formátu, který rádio podporuje, současně i tu rychlost.

Další odpovědi:

Zlatý

podle toho z čeho (z jakého formátu)? Pokud původní formát stop (písniček) je např. .mp3, budete potřebovat program na převod .mp3 do formátu .cda - např.http://www.slunecnice.cz/… . U něj podrobného popisu netřeba, ovládá se víceméně intuitivně - otevřu program, nahážu do něj písničky pomocí tlačítka "add files" (pomocí "up" a "down" lze měnit jejich pořadí) a pomocí "burn CD" je vypálím

Zlatý

já mám Vistu a na Mp3 používám
program Ashampoo je v polštině to
nevadí - pokyny se dají pochopit a
je v podstatě na vypalování všeho
Doplňuji:
http://www.slunecnice.cz/…

aha teď jsem ho našla v češtině :-D

Pokročilý

Přesvědč se, zda-li nahrané písničky jsou nahrané ve formátu mp3 a jestli ti radio daný formát přehrává. Pokud ne, musíš nahrávat písničky na CD ve formátu CD a nebo si koupit přehrávač, který podporuje formát mp3

Pokročilý

Pozor, některé CD audio přehrávače (zpravidla starší typy) nejsou schopny přehrávat přepisovatelná (CD-RW) média i když jsou vytvořena správně jako CD Audio.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.