Avatar uživatele
lolo2332

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jak si vytvořit hudební CD. zkoušela jsem to, ale na PC to hraje, ale pokud CD vložím do

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jak si vytvořit hudební CD. zkoušela jsem to, ale na PC to hraje, ale pokud CD vložím do rádia, tak nefunguje . Děkuji za radu. (Budu potřebovat podrobný popis)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3777 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Pálit umíš, jen musíš ještě nastavit rychlost vypalování. Počítač si sám zvolí svoji velkou rychlost, zná rádio nepřečte. Doporučuji dávat rychlost 8, ne tu nejvyšší. Čím starší rádio, třeba ještě méně.
Doplňuji:
Pochopitelně je důležitý i formát hudby. Tedy nastavit také vypalování ve formátu, který rádio podporuje, současně i tu rychlost.

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

podle toho z čeho (z jakého formátu)? Pokud původní formát stop (písniček) je např. .mp3, budete potřebovat program na převod .mp3 do formátu .cda – např.http://www­.slunecnice.cz/sw/mp3-cd-doctor-2004/ . U něj podrobného popisu netřeba, ovládá se víceméně intuitivně – otevřu program, nahážu do něj písničky pomocí tlačítka „add files“ (pomocí „up“ a „down“ lze měnit jejich pořadí) a pomocí „burn CD“ je vypálím

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

já mám Vistu a na Mp3 používám
program Ashampoo je v polštině to
nevadí – pokyny se dají pochopit a
je v podstatě na vypalování všeho
Doplňuji:
http://www.slu­necnice.cz/sw/asham­poo-burning-studio-free/

aha teď jsem ho našla v češtině 😁

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dnb

Přesvědč se, zda-li nahrané písničky jsou nahrané ve formátu mp3 a jestli ti radio daný formát přehrává. Pokud ne, musíš nahrávat písničky na CD ve formátu CD a nebo si koupit přehrávač, který podporuje formát mp3

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kelley

Pozor, některé CD audio přehrávače (zpravidla starší typy) nejsou schopny přehrávat přepisovatelná (CD-RW) média i když jsou vytvořena správně jako CD Audio.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika