marvin87

Zdravim,chci si od souseda natáhnout elektřinu na zahradu,existuje nějaký popůrný elektrměr?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ano existuje, jmenuje se to podružné měření. Buď si seženeš starší elektroměr nebo si koupíš něco jako noční světýlko do zásuvky, které však namísto svícení měří spotřebu.
Dej však pozor na vedení od souseda na zahradu.

Další odpovědi
gecco

Elektroměr si můžeš bez problémů koupit a instalovat jako podružný – ničemu to nevadí…
😉
http://www.elek­tromery.com/

Mapel

Pro tento účel se používají podružné elektroměry, které instaluješ do podružného rozváděče s ostatními jistícími a ochrannými prvky. Pro běžnou chatku vše vyjde (kompletní rozváděč) do 2.500,–.