Avatar uživatele
SajmonModer

Zdravím! Chci si koupit novou televizi, jakou byste mi doporučili? Zajímají mne Vaše názory a zkušenosti. Děkuji všem!

Doplňuji:
Děkuji moc všem za odpovědi!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Tombik, jendahun, Elk, dědapetr, fablen, P.T. před 4754 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Mezi známými značkami rozdíly moc veliké nejsou. Osobně bych v současné době bral LCD s podsvícením LED. Na značce tolik nezáleží ale asi bych dal přednost LG. Jsou velmi pěkně vybyvené a ceny rozměrech úhlopříčky 32 palců jsou již také dobré.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jikra

Každá technologie má své klady i zápory, a
víceméně dva nesmiřitelné tábory příznivců
LCD(LED) a Plazmy.
A samozřejmě je také otázka kolik do to
chce člověk investovat.
Samozřejmě platí čím dražší tím kvalitnější.
Já osobně mám plazmu Panasonic NeoPDP 42"
se sat.tunerem s kartou Skylink a balíčkem
HD programů a jsem velice spokojený.
Nechci rozpoutávat vášně tak raději nic nedoporučuji pouze konstatuji.
Na netu se dá najít spousta informací o těchto technologiích ale asi nejlepší by bylo oběhnou známé nebo kamarády a vidět to
na vlastní oči v domácích podminkách.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Mám LCD toshibu a samsung a úplná spokojenost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Ja spis jen okrajove: plasma moc zere, takze asi spis LCDcko – a v dnesni dobe bych samozrejme bral sirokouhle. V prodejcich televizi se moc nevyznam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tombik

Doporučuji LCD Samsung, jejich nabídka je velmi hojná a nejsou moc drazí. Zato ale nedoporučuji 3D TV.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

máme SHARP a Samsung, doporučuji Sharp

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

V dnešní době je asi nejlepší volba LED. Má menší spotřebu než LCD a lepší obraz a cenově už také není tak drahá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

LCD LG s DVD a USB a HD.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

Pokud nejde zvlášť o peníze,doporučil bych

Zdroj: http://www.al­za.cz/42-lg-42le5300-led-100hz-d162079.htm?kam­pan=zbozi.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
P.T.

Díky svému zaměstnání mám možnost denno denně porovnávat desítky televizorů různých typů a značek. Po letech srovnávání a sledování vývoje a cen jsem dospěl k jedinému nejlepšímu závěru:

  • PLAZMA

Plazmové televize jsou:

  1. cenově nejdostupnější
  2. nikdy se nemusím bát o kvalitní obraz ani ze slabších analogových zdrojů signálů
  3. Ostrost – tady žádné LCD ani LED nemají šanci
  4. přirozenost barevného podání
  5. v úhlopříčkách 42" a výš nekompromisní obraz pro všestranné použití

Ať mi v dnešní době nikdo neargumentuje spotřebou u plazmy. Jestli má 42" LCD spotřebu 120W a plazma 200W (průměr), to nic neznamená. Před dvěmi lety by to bylo jiné (průměr u plazem byl 300–500W, podle modelu).

Když už přemýšlet o LEDce, tak s tím, že jí musím zajistit FAKT kvalitní zdroj signálu, pokud možno v HD/FullHD vedený kvalitní kabeláží. Na analogové signály se nehodí vůbec a dnešní DVB signál na metrových LEDkách vypadá vyloženě hnusně.

No a když už plazmu, tak 3D a od Panasoniku. Ne úplně kvůli 3D, ale kvůli HW a SW výbavě, která trumfne co do obrazoých kvalit hravě každou sebelepší (a dražší) LEDku.

Resumé: bez váhání PLAZMA.

Zdroj: vlastní zkušenosti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

Nejakou 3D mašinu!!!!!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pecudka

mám SHARP LED, 102 úhlopříčka, nemá chybu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vševěděl

ahoj, doporučuju si prolétnout http://recenzu­ju.cz/podle-ceho-vybrat-televizi-stredni-az-vyssi-tridy-recenze-tv-ktere-chci-aneb/] je to docela hezky vysvětleno, kritéria nebo ty vlastnosti, které televize mají.

před 2808 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek