YpsiIonović

Zdraví se ostravští horníci Zdař Bůh nebo Banik p.čo?

Nejlepší odpověď
lexx

také: fšecko stoji za houno, dřive bylo lip
Doplňuji:
v dole na pracovišti se zdravili tím prvním a to i za vlády zlého komanče, taky čest práci ale to jenom pro legraci

Další odpovědi
zzzzz

Teď se zdraví "Bakala je (pip)

Hele mě nen@sereš, já mám body na háku, já jsem se vybodla na zlatej profil a začala od znova:-))) Ale ty si mi dnes připoměl, že ten můj zlatej profil, je docela fajn, tak možná se k němu vrátím:-))) Jo a mám ještě třetí profil, héééééč, víš jakej?

Jak se dělá smajlík s tím dlouhým nosem, nevíš? 😁

Luxx

havířinu už nedělá tolik lidí co kdysi, takže těžko posoudit

jirkajirka

Horníci se vždy zdravili Zdař buch.Ti nehornici na tribunách se zdraví tím druhým způsobem.