carpediem

Zdobíte vánoční stromeček podle trendů, nebo na něj dáte, to co doma už roky máte?

http://www.no­vinky.cz/vano­ce/347262-barvou-letosnich-vanoc-bude-ruzova.html

Ti co každý rok kupují modní barvu ozdob, tak co dělají s těma loňskýma? To je po vánocích vyhazujou?

Já mám některé ozdoby ještě z dob minulého režimu:-))), třeba špici. Dnes jsou ty ozdoby většinou umělé:-(((

Jakým ozdobám dáváta vy přednost, skleněným, nebo umělým?

Nejlepší odpověď
Pepa25

U nás jsou základ stejné slaměné ozdoby ..

Další odpovědi
Nevíteto?

My tam vždycky dáváme i ty staré, když máme náhodou nějaké nové, tak je pověsíme taky 🙂

anonym

podle toho, jak se mi chce zdobit celý dům, když začnu věnec z přírodních materiálů, pokračuju stejně i se zdobením oken a samotným stromečkem, takže ho mívám třeba staročeský, modro stříbrný, červeno zlatý, nebo celý bílý, bílo červený…ty ozdoby si schovávám do jedné veliké bedny na půdu, nic nevyhazuju, taky mám staré ozdoby, hodně staré, těch si moc považuju a nerada je dávám, aby se mi nerozbily, stejně je nakonec někou dám, co bych s takovým množstvím dělala?
Doplňuji:
růžový rozhodně nebude, už jsem začala zdobit staročesky, takže v tom stylu bude všechno. Taková výzdoba se mi taky líbí nejvíc, mám spoustu krásných dřevěných figurek, perníčky peču i ozdobím sama, na tom já se hrozně ráda vyřádím

gecco

Nekupuju nic, nemám ani ´staré´…
Stromek nezdobím, Vánoce neslavím…
😉
Ale dokud jsme zdobívali, byly základem slaměné ozdoby a perníčky, obé domácí výroby.
Pak samozřejmě nějaké ty čokolády (kolekce) – aby bylo co ožírat…
😉

NelieM

Já se teď už třetím rokem snažím stromeček nějak „sladit“. Předloni jsme měli modro – stříbrné baňky, loni červeno – zlaté se slaměnýma ozdobama to asi nějak smíchám dohromady, určitě nekupuju každý rok nové ozdoby, kam by jsme to dávali..:) A dávám přednost skleněným, umělé myslím ani žádné nemáme.
Doplňuji:
pardon,mám tam chybu mělo tam být letos to smíchám nějak dohromady

iceT

Mám stromeček malej,už nazdobenej,akorát na něj hodím světýlka.
Tradiční červenozlatou kombinaci moc nemusím,raději modrostříbrnou­,i když to nejsou zrovna vánoční barvy.
Kdysi jsem se prcala s velkým umělým stromkem několik hodin,protože tehdejší přítel neměl nervy na skládání stojanu ke stromu přiloženého,a hrdinně prchl.Stromek jsem měla ozdobený podle sebe a tehdejší přítel po návratu mou asi tříhodinovou snahu moc neocenil,takže mě naštval,ale to už je mimo.
Prostě na trendy nejsem,ten stromek bych nemusela mít.

marci1

Trendy jsou mi „fuk“. Zdobím si jej podle sebe. Většinou slaměné a perníčkové ozdoby. 🙂