Bronzový

Zděná kuchyňská linka - výstavba, vlastnosti. Má někdo zkušenosti?

Je tu někdo kdo má doma linku vyzděnou z ytongu? Také o ní uvažujeme, stavěli by jsme jí svépomocí, a tak by mě zajímaly podrobnosti a záludnosti stavby, jestli je potřeba stavební povolení, uživatelské vlastnosti linky (prý se na ní nedají klepat řízky že by se rozbila, vydroluje se uchycení pantů - jak se to řeší...??) atd, prostě v čem se užívání liší od klasické z "papundeklu". Díky:-) (něco třeba takového: http://www.google.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak takováto deska je běžná v chemických laboratořích a naklepávalo se na tom leccos !!! Zejména na nočních směnách. Ostatní je brnkačka. Stejně se jedná o vsazené dřevěné skříňky. Jenom mně není jasný proč se tloušťkou příček připravovat o moře skladovacího prostoru.

Další odpovědi:

Stříbrný

Technicky to není problém, Viděl jsem na zděné lince základní laminovanou desku z dřevotřísky jen vedle sporáku byla část linky s kachlíky jako odkladací plocha na horké hrnce.Na upevnění dvířek jsou od hilty chemické hmoždinky, Ve vytlačovacím hrotu se smíchají dva komponenty a v několika minutách je na vzduchu hmota vytvrdne. Do mněkké hmoty se musí šrouby hned zašroubovat

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 926
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.