dudu

Zdecimují letošní mrazy kolonie plzáka španělského?

Fotka rodiny a našeho plemenného býka je z počátku padesátých let. Tehdy ta slizká bestie ze Španěl ještě neměla o existenci moravských zahrádek ani tušení.

Nejlepší odpověď
Drap

Nezdecimují.

Další odpovědi
Lamalam

Nezdecimují, sněhu je dost, jsou dobře přikrytí.

Bejka v zápřahu jsem nikdy neviděla, není to volek?

dudu

ad Lamalam: fakt není., jeho služeb tehdy využívaly dojnice z celé dědiny, nejraději však měl mladé jalovičky. To vše už odnés čas.

dudu

Dnes tyto služby spolehlivě plní tzv. „rukomrd“!

Kepler

To znamená inseminátor? Slyšel jsem že jeden foukl tak silně, že se krávě narovnaly rohy! 🙂