zdar lidi jsem v tomhle nějakou nehodou zaostalej, zvu dívku „na sklednku“ … dost obecny pojem ze…

zdar lidí jsem v tomhle nějakou nehodou zaostalej, a prosím o pomocné lano .. zvu dívku na sklenku … ale nevím co objednat abych nevypadal jako že ji chci skácet pod stůl a současně sobě objednal něco abych nevypadal jak buz** – dost na to že se v tom prd význam a dělám kašpara tady, žejo 🙂

prostě bych si potřeboval vycucat z prstu takový ten ideální mírný nadprůměr prosím o nápovědu. Co je tak vhodný relaxační pití pro snad víc než kamarádku a co bych měl relaxačně pít sám – stačil by třeba jen seznam toho co si sami rádi dáváte, k jaké příležitosti a proč, diiiky moc. Já vím ze to s tímhle přístupem asi zhavaruje na první příležitosti ale snaha musí bejt. Odpověď typu děj si co ti chutná je zbytečná, mě to všechno chutná jak různě parfémovanej benzín, pořádně to nerozliším, snad becherovka do náprstku mi celkem chutnala, ale to je moc profláknutý, tím nezapůsobím 😁

Nerad bych to přehnal s nějakým sybiřským pitím pro otrlé grizly. Tak snad to vyjde, nebude problém si povídat a bavit se ale jsem si jistý že zrovna teď na tom výběru „sklenky“ bez pomoci vzplanu jak fabule .. až budu prohrabovat všechny ty citrusy s toníkem, vodky s colou a pivo s vínem a trešní v parapleti 😉

Nejlepší odpověď
1popelka1

Pocházím z vesnice, takže mě ledascos nepřekvapí… Ale slušnost je zeptat se, co má ráda a podle toho objednej. Ty si dej klidně, co chutná tobě.
Dodržet by si ale měl, že pokud si slečna zvolí panáka – ty též panáka podle své chuti.
Pokud nějaký koktejl nebo cokoliv na „delší“ pití, tak (kdyby sis dal panáka, budeš vypadat jako buran – pokud tedy nejde o dobrou kamarádku nebo někoho z rodiny, ale o někoho, koho chceš oslovit:-)), ty si dej taky.

Já bych z nesladkých doporučila třeba mojito,vodka+džus. A nesmím zapomenout na víno- u toho jaku buz.. určitě vypadat nebudeš.

Další odpovědi
panenka

Já bych se na tvém místě té tvé kamarádky zeptal co má ráda jestli sladké nebo jaké podle toho jí pak můžeš objednávat pití,protože pokud bys jí něco objednal ty sám nemusí jí to chutnat a už by byl trapas na světě.

anonym

Za prvé,nic si neplánuj,žádné scénáře,chovej se přirozeně. Ony mívají také mozek.
Žádné za druhé není.Když něco nevím,zeptám se.

anonym

Vzdy se zeptej co si da, a to i kdyby si mel dojem ze chute zen znas nazpamet. Volbu bys nemel jen tak odpirat, abys vypadal chlapacky, to je slusnost. No a pokud sam nevis co si dat, dej si totez, sice slabsi, nehrozi ale, ze bys to vyhrknul neprimerene driv/pozdeji 🙂.

ten který je

Není špatné pozvat slečnu do nějaké pěkné vinárničky a při svíčkách si objednat nějaké dobré vínko.Říká se že ve víně je pravda a tak postupně vínko odbourá ostych.Pak už jen zbývá ještě dobrá večeře,objednání taxi a hurá k tobě domů.Dále si už musíš poradit sám,nebo při nejhorším dej vědět a já bych snad i přijel poradit.:-D

BENYTA

Poté,co jsem se dostatačně nasmála – skácet pod stůl,zhavarovat – myslím si,jak jsem IN,a mám se co učit…můžu něco napsat.Taky naparfémovanej benzín mě odrovnal…
Tys to vážně pojal tak,že za ní chceš rozhodovat,aspon je vidět,že píšeš upřímně,sám jsi to nazval v tomto směru zaostalostí. Nejlepší by bylo vysondovat od jejích kámošek její oblíbené pití,pak se blýskneš jednoznačně,to na nás platí.
Pokud,poněkud šibalsky,to nechá na tobě,vynech pivo,i když ho třeba miluješ,určitě jednička je víno,ale tím moc nezapůsobíš.Nějaký Long Drink taky není radno,pokud neznáš jeho složení…
Ochutnala jsem spousty koktejlů,jen dva mi nechutnali.Naprosto originální by bylo šampíčko s konakem,to se pije samo,jen by hrozilo to sesutí pod stůl.Zůstan u klasiky,nějaký ten sladký driják – kola,fanta,pro­min,to moc neznám, a stopka tvrdého,kvalit­ního,když jsi zmínil toho bechera,je nějaká nová příchut,takže klasika,ale v novém.Už do toho „nedělám“,jen si vybavuju,že kdysi bylo hrozně oblíbený pití Malibu,slabý,slad­ký,z kokosu.
Rozhodně si nejdřív zajdi tam,kam jí chceš vzít,zjisti možnosti,i fi­nanční,at „nezhavaruješ“,a pak dej vědět,jak to dopadlo:-)

ReHu

V první řadě bych se optala, co slečna pije.
Myslím, že KVALITNÍM vínem nic nezkazíš.
Také trochu záleží, jak pozdě odpoledně či večer někde budete.
Já mám ráda míchané nápoje. Chutná mi Mochito a také Pina colada.
Ale myslím, že chutě jsou velmi různé a lépe je se optat. Tím se určitě nic nezkazí.