Gami.Pet

Zdálo se vám už něco takového?

Dnes se mi zdál velice zvláštní, ale krásný sen, který měl jako jediný konec a to dobrý. Byla jsem skupinka a tam byl jeden kluk byl dospělí a já nejspíš taky a já jsem se do něho zamilovala a on pak do mě, jenomže jsem věděla, že když se probudím, přijdu o něj a tak jeho sestra udělala něco jako kouzlo a když jsem se probudila (byla jsem stále ve snu ale zase v jiném :D) našla jsem časopis kde byl on a poté jsem uviděla i jeho.
Dali jsme si pusu, chytli se za ruce a někam spolu šli.
Tento sen byl asi můj nejzvláštnější. Zdálo se vám něco někdy podobného?? Zamilovali jste se už ve snu?

Nejlepší odpověď
anonym

I když mě není zrovna tolik jako tobě,ale zdálo se mi to a to vícekráte,
je tom jen sen,co se nikdy nesplní,taková mozgová touha po něčem co je jen sen,......

Další odpovědi
Nevíteto?

Ano, zdálo… 🙂

lota

Asi ano. Probudit se do dalšího snu se mi ale stává častěji než se přímo v jenom zamilovat.