MacChill

Zdálo se vám někdy o odpovědích?

Mě dnes :D :)

Nejlepší odpověď
annas

Otázka už byla několikrát vložená, i když se uživatelé se obměnili.

Ačkoliv si příliš sny nepamatuji, přesto si uwědomuji, že jsem se nedávno probudila, protože mě napadla otázka, kterou bych mohla na Odpovědi vložit. Připadala jsem si divně …

Další odpovědi
led

Nestrašte, brrrr
také niečo je nebezpečné…
Človek sa má radovať v spánku a nie prehadzovať hrôzou…
:D

hanulka11

Ano, kolikrát si říkám tuto otázku vložím a bohužel, ráno si ji nepamatuji.......

anonym

U me je to jeste horsi … me se zdava o nekom z odpovedi. ! 🙂
A pak jsme si to " s dotycnym " napsali a on to ma , nebo mel stejne jako ja. 🙂
My proste spolu obcas zijeme v noci a ani se nezname. 🙂 Ale co … to je jen mezi nami dvema. 🙂 -iv-

Heřman

Když chci vložit nějakou otázku na tento server tak mě trvá den dva než si sesumíruju.